İşinizi internete birlikte taşıyalım 

Codesign işinizi, projenizi veya fikrinizi tüm dünya ile paylaşabilmeniz için gerekli stratejiyi belirler, belirlenen stratejinin gereksinimlerine uygun olarak hazırladığı özgün tasarımlara, dünya standartlarında geliştirme araçları ile hayat verir ve ideal koşullarda yayına sunar. Yapılan işin verimliliğini takip edip sizin için anlaşılabilir raporlar hazırlar.

Sonuçta ortaya çıkan iş tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, size özel şekillenmiş olur. Çünkü ancak, birilerinin çizdiği sınırların ve belki de binlerce kez kullanılmış kalıpların dışına çıktığınız an kendiniz olabilirsiniz.

"Markanızın özgünlüğünü yansıtacak olan şey aslında ayna değil onun şekli ve çerçevesidir."

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Elit Manzara Web Sitesi Responsive Sunum
ELİT MANZARA

Nasıl çalışıyoruz?

Her projeyi kendi çerçevesinde değerlendirsek de çalışma prensibimizde bu dört aşamayı takip ediyoruz.

Doğru Strateji

Web sitesi, arama motoru optimizasyonu, dijital reklam kampanyası veya sosyal medya yönetimi; proje kapsamı ne olursa olsun hedefe ulaşmak için önce doğru strateji belirlenmesi gerektiğine inanıyoruz.

Strateji Plan

Özgün Tasarım

Belirlenen strateji ile hedefe ulaşılmasını sağlayacak özgün bir tasarım olmazsa olmazlardan biridir. İşinizi, fikirlerinizi dijital dünyadaki benzerleri arasından öne çıkaracak, farklı yönlerinizi vurgulayacak, kurumsal kimliğinize uygun özgün tasarımlar hazırlıyoruz.

Ui Ux Tasarım Design

Back-end / Front-end Geliştirme

Projede belirlenen esaslar ve özgün tasarıma uygun back-end ve front-end geliştirmeler yaparken herhangi bir hazır sistem kullanmıyoruz. İçeriğe uygun olarak içerik yönetim sistemi geliştiriyoruz. Verileri sisteme ekliyor, tasarıma hayat verecek front-end arayüz geliştirmelerini en ufak detayına kadar düşünüp, en optimal sürede yapıyoruz.

Backend Frontend Geliştirme

Kalite Kontrol ve Yayına Alma

Projeyi deneme yayınına açarak farklı işletim sistemi, tarayıcı, ekran çözünürlüklerinde test ediyoruz. Gerekli iyileştirmeleri yapıyor ve proje sahibinin onayı ile yayına açıyoruz.

 

Front-end Geliştirme
Fidanlar İnşaat Web Sitesi Mobil Arayüz 1
Fidanlar İnşaat Web Sitesi 9

Bizim "Müşterilerimiz" yok,
"Dostlarımız" var!

Uzelli
Arlight Aydınlatma A.Ş.
Deberenn
Metropolitan Hotels
Ege Grup Yapı
Duduoglu
Aloha Group
Marka Kurumsal Değerleme
Tunca Avukatlık Ortaklığı
Elit Yapı A.Ş.
Prokar Yapı
Mutlugrup İnşaat

Haberdar Olun

Hizmetlerimizden ve yeni projelerimizden haberdar olmak isterseniz e-bültene kayıt olabilirsiniz.

KAYIT OL