2008'den beri tek bir odağımız var:

Web sitesi tasarımı ve dijital pazarlama

Her ne kadar Codesign'ın geçmişi 2000'li yılların başına dayansa da milat olarak markamızı tescil ettiğimiz 2008 yılını kabul ediyoruz.

Geçen yıllar içerisinde sayısız projeye imza attık. Pek çok markaya web sitesi tasarım ve geliştirme hizmeti sunduk. Hazırladığımız projeler için dijital pazarlama faaliyetleri yürüterek kurumların markalaşma sürecine katkı yaptık. 

"En sıkı düğümleri çözecek ellere ancak çok çalışarak sahip olabilirsiniz."

İnternet ve dijital pazarlama konusunda siz hangi noktada bize ihtiyaç duyduysanız o noktada devreye girdik. Yeri geldi fikirlerimizi ve uygulama gücümüzü var olan altyapınızı en üst seviyeye çıkarmak için kullandık. Yolculuğunuza bizimle başlamamış olsanız da size en küçükten en büyüğe her adımda destek olduk. Sadece "bir" soruna çözüm de olduk, en büyük projelere pusula da.

Kaliteli ve güvenilir hizmet

"Markanıza değer katmayan fikirler, dijital dünyanın atmosferinde yanmadan yere inemez."

İşimizi yaparken mümkün olan en yüksek kalite düzeyini hedefliyoruz. Mümkün olan diyoruz çünkü yaptığımız işin teknolojinin geldiği yere kadar gidebildiğinin farkındayız. Çok harika olduğunu düşündüğünüz fikirleriniz olabilir ama bunlar uygulanamaz olduktan sonra markanıza hizmet edemezler. Projelere bu bakış açısıyla yaklaşıyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutarken yapılan iş için doğrulardan taviz vermeden çalışıyoruz.

Geçen yıllar içerisinde hazırladığımız web sitelerinin yeniden tasarımı için tekrar bizimle çalışmayı tercih eden, yeni kurdukları işler için bize güvenen, bizi iş ortaklarına tavsiye eden dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Ekip

Sürekli ve Erişilebilir Destek

Bizim için projelerimiz bir kez yapılan ve faturası kesildikten sonra unutulan işler değildir. Proje niteliğine göre sürekli destek sağlayabilir ya da üzerinden yıllar geçse de anın ihtiyaçlarına göre desteğimizi yineleyebiliriz. Pek çok firmanın yıllar içerisinde kaybolup gittiği, web sitelerini sahipsiz bıraktığı sektörde en başından bu yana işlerimizin arkasında gururla duruyoruz.

Destek Support