Dijital Pazarlama

İşinizin hedef kitleye daha hızlı ulaşabilmesi için Google, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin ve  benzeri diğer dijital mecralarda (portallar, gazete web sayfaları vb) iletişim ve reklam kampanyaları düzenliyoruz.

Google Ads

Ürünlerinizin / hizmetlerinizin hedef kitle ile Google arama sonuçları aracılığıyla buluşturan Google Ads reklam kampanyası oluşturulması, kampanyanın takibi, performansının analiz edilerek gerekli müdahalelerin yapılması ve kampanyanın raporlanması hizmetlerini kapsar.

Dijital Pazarlama - Google Ads

Sosyal Medya Yönetimi

Şirketiniz / ürününüz için sosyal medya hesaplarının oluşturulması, web sitesine entegrasyonu, paylaşım takviminin yapılması, programa uygun görsel ve video içeriğin hazırlanması ve ilgili hesaplarda paylaşılması hizmetlerini kapsar.

Sosyal Medya Yönetimi Social Media Management

Sosyal Medya Reklamları

Ürünleriniz / hizmetleriniz için Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Youtube mecralarında reklam kampanyası oluşturulması, kampanyanın takibi, performansının analiz edilerek gerekli müdahalelerin yapılması ve kampanyanın raporlanması hizmetlerini kapsar.

Sosyal Medya reklamları Social Media ads

E-Mail Kampanyaları

Şirketiniz, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili haberlerin özellikle kayıtlı müşteri kesimine ulaştırılması için e-mail kampanyaları planlanması, e-Bülten hazırlanması, hazırlanan içeriğin firma adınıza gönderimi ve geri dönüşün takip edilerek raporlanması hizmetlerini kapsar.

E Bülten Gönderimi Newsletter Campaigns

Ve daha fazlası...

Dijital Pazarlama hizmetlerimiz hakkında görüşmek ve seçenekleri birlikte değerlendirmek için sizi bir kahve içmeye davet ediyoruz.

İletişim