Arlight Aydınlatma Web Sitesi 02
ARLIGHT
İşverenArlight Aydınlatma A.Ş.
SektörAydınlatma
Sunulan Hizmetler

Web sitesi arayüz tasarımı
Responsive frontend geliştirme
Özel içerik yönetim sistemi geliştirme
Backend geliştirme
Web sitesi güncelleme ve destek

Ziyaret Edinwww.arlight.net

Aydınlatma sektörünün lider şirketi Arlight Aydınlatma için şirketin tasarım felsefesini ön plana çıkaracak bir arayüz tasarımı ile başladığımız projeye responsive frontend geliştirme ile devam ettik, içerik yönetim sistemi ve backend geliştirmeyi tamamlayıp ürünleri sisteme entegre ederek Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile yayına açtık. 

Arlight Aydınlatma Web Sitesi 03Arlight Aydınlatma Web Sitesi 04Arlight Aydınlatma Web Sitesi 05Arlight Aydınlatma Web Sitesi 06

İki bine yakın ürün sayısı, indirilebilir dosyalar, referenslar, röpörtajlar, kurumsal bilgiler ile oldukça zengin bir içeriğe sahip olan Arlight web sitesinde ziyaretçilerin aradıkları ürün ve bilgilere kolayca erişebilmesi için site içi arama motoru geliştirdik.

Hazırladığımız PDF oluşturma modülü ile ziyaretçilerin diledikleri ürün veya ürün grubuna ait bilgileri içeren PDF dokümanlarını gerçek zamanlı olarak bilgisayarlarına kaydedebilmelerine olanak sağladık.

Yine hazırladığımız katalog oluşturma modülü, aydınlatma türleri için ürünlerin verileri ile gerçek zamanlı oluşturulan katalogları ziyaretçilerin kullanımına sunuyor.

Arlight Aydınlatma Web Sitesi 16Arlight Aydınlatma Web Sitesi 17Arlight Aydınlatma Web Sitesi 07Arlight Aydınlatma Web Sitesi 08Arlight Aydınlatma Web Sitesi 09Arlight Aydınlatma Web Sitesi 10
Project Walkthrough

Sayfaların sosyal medya mecralarında kolaylıkla paylaşılması için paylaşım modülü oluşturduk.

Şirket yetkililerinin ürün envanterini tüm ürünler, ürün grupları veya alt gruplar seviyelerinde Excel .csv formatında alabileceği bir data export modülü oluşturduk.

Arlight Aydınlatma Web Sitesi 11Arlight Aydınlatma Web Sitesi 12Arlight Aydınlatma Web Sitesi 13Arlight Aydınlatma Web Sitesi 14Arlight Aydınlatma Web Sitesi 15

Tüm bunları yaparken sitenin Google hız kriterlerine göre "hızlı" değerlendirmesini korumasına özen gösterdik.

Arlight Aydınlatma Web Sitesi 18
ÖncekiListeye Geri DönSonraki