Elekon Enerji Sİstemleriweb Sİtesi 02
ELEKON ENERJİ
İşverenElekon Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.
SektörEnerji Sistemleri
Sunulan Hizmetler

Web sitesi arayüz tasarımı
Responsive frontend geliştirme
Özel içerik yönetim paneli geliştirme
Backend geliştirme
Intranet geliştirme
Web sitesi güncelleme ve destek

 

Yurt içi ve yurt dışında onlarca başarılı projeye imza atan Elekon Enerji Sistemleri web sitesi için hazırladığımız özgün tasarıma responsive frontend arayüz uyguladık. İçerik yönetim sisteminin ardından backend geliştirme ve içerik entegrasyonu ile Türkçe, İngilizce dillerinde yayına aldık. 

Elekon Enerji Sistemleri Web Sİtesi 03Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 04Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 05Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 06Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 07
Project Walkthrough

Sitede ziyaretçiler için dinamik proje haritası, tarihçe, dokümantasyon, insan kaynakları ve site içi arama modülleri hazırlandı.

Hazırladığımız intranet sisteminde ise yazılımlar, dokümanlar, arıza çözümleri gibi içerikler yer almaktadır. Şirket personeli sisteme kayıt olarak intranet sistemine erişim sağlayabilmektedir.

Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 13Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 14Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 08Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 09Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 10Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 12Elekon Enerji Sistemleri Web Sitesi 11
ÖncekiListeye Geri DönSonraki